+48 783 502 301 m.grabowski@wpnr.pl
Zaznacz stronę

Wypróbuj TakeDrop! Narzędzie do pełnego Dropshippingu

Wypróbuj TakeDrop! Zacznij Dropshipping

Bez zobowiązań, bez podpinania karty, wszystko pod Twoją kontrolą, 14 dni okresu testowego po którym to Ty zadecydujesz o przedłużeniu abonamentu. 

Sklep we współpracy z hurtowniami

Zamówienia Twoich klientów zostaną wysłane przez hurtownie. Ty nie potrzebujesz magazynu!

Nowoczesny wygląd

Stworzony z myślą o konwersji, ale również o idealnej responsywności i szybkim ładowaniu.

Kreator opisów

Twórz rewelacyjne opisy swoich produktów które sprzedają dzięki wbudowanemu kreatorowi.

120.000 produktów

Wybieraj spośród ponad 70 hurtowni, sprzedawaj to na czym się znasz a sprzedasz pójdzie z płatka.

Wsparcie

Otrzymasz możliwość konsultowania na czacie swoich postępów.

CO PO 14 DNIACH?

Po okresie testowym możesz rozszerzyć dostęp w promocyjnej cenie:

  • 1 miesiąc = 122 zł  ̶9̶9̶9̶ ̶z̶ł̶
  • 6 miesięcy = 859 zł  ̶1̶9̶9̶9̶ ̶z̶ł̶
  • 9 miesięcy = 1299 zł ̶2̶9̶9̶9̶ ̶z̶ł̶

I co najlepsze, te koszty się NIE ZMIENIAJĄ, po roku dalej za tą samą opłatę możesz przedłużyć dostęp o 365, lub skorzystać z mniejszych pakietów w cenie podanej powyżej.

Prosta platforma z zaawansowanymi możliwościami

Skrojony pod konwersje

Dostępne projekty sklepów zostały stworzone z uwagi nie tylko na czysty i estetyczny design, ale również i co najważniejsze dla sprzedawcy konwersję!

Hosting w pakiecie

Twój sklep będzie korzystać z naszych serwerów a nasi administratorzy będą się nim opiekować. Zwiększy to nie tylko komfort użytkownika, ale i bezpieczeństwo.

 

Multum integracji

Nowoczesna automatyzacja procesów związanych z produktami. Nie musisz się martwić czy wszystko działa, ile produktów jest na stanie i czy wybrany wariant jest dostępny.

 

Sprzedawaj bez magazynu.

Paczki bezpośrednio do Twoich klientów będą wysyłać hurtownie z którymi zaczniesz współprace.

 

Kreuj sprzedaż 

Twórz niesamowicie skuteczne opisy dzięki wbudowanemu kreatorowi.

 

Poznaj tajniki 

Pomoc na czacie i e-mail pomoże Ci odkryć najciekawsze sposoby na zwiększenie sprzedaży i jej skalowania.

 

Opinie kursantów

Na duży plus kontakt z supportem, wsparcie na grupie na Fb, jak i na mailu. Myślę, że warto wydać te pieniądze na samo narzędzie a tutaj dodatkowo otrzymujemy jeszcze pakiet szkoleń.

Arkadiusz P.

FAQ

Czy muszę mieć działalność gospodarczą?

Nie, nie musisz. TakeDrop to również inkubator przedsiębiorczości i z nami możesz w pełni legalnie zarabiać bez własnej działalności.

Co wchodzi w skład opłaty

Przede wszystkim 5 gotowych sklepów które dla Ciebie przygotujemy w oparciu o Twój wybór. Do tego abonament – hosting, funkcjonalności, administrator itp. Jest to nasza autorska platforma zbudowana z myślą o wygodzie i automatyzacji. Nie pojawią się inne koszty za dostęp do sklepów. Dlaczego tak tanio? Ponieważ projekt współfinansują hurtownie.

Jak wyglądają lekcje i zadania?

Przez ponad 30 dni będziesz otrzymywał lekcje i zadania. Będą to emaile, webinary, nagrania video, ankiety, artykuły itp. podzielone na 5 bloków. Rozruch i Analiza, Uruchomienie Sklepów, Reklama na FB, Analiza, Bloki bonusowe, Podsumowanie i skalowanie

Czy mogę zrezygnować bez kar?

Tak, jeśli po jakimś czasie nie będziesz chciał dalej rozwijać sklepu nie będziemy nakładać żadnych kar umownych.

Jakie hurtownie są w pilotażu?

Hurtowni, z którymi współpracujemy jest prawie setka i liczba ta szybko rośnie. Możesz sprawdzić dokładna listę w panelu TakeDrop w zakładce Hurtownie.

Kto wysyła paczki do klientów?

Hurtownie biorące udział w pilotażu współpracują z nami w dropshippingu a to znaczy, że wyślą paczkę bezpośrednio do Twojego klienta.

Czy mogę liczyć na wsparcie?

Oczywiście, to główne założenie pilotażu. Będziesz otrzymywał od nas lekcje oraz zadania. Do tego masz do dyspozycji pomoc na czacie oraz poprzez e-mail. Twój sukces, to nasz sukces i w tym duchu będziemy rozwijać tą współpracę.

Z czego będziemy korzystać?

TakeDrop to zaawansowa platforma która posiada szereg integracji oraz narzędzi, które wspomagają sprzedaż. Będziesz mógł wystawiać produkty na Allegro, korzystać z sieci afiliacyjnych. Posiadamy liczne integracje z bramkami takimi jak HotPay (bez działalności) PayU, Przelewy24, PayU. Do tego narzędzie do reklam na Facebook, analizy ruchu, powiadomień na sklepie. Będziesz mógł również nagrywać wizyty klientów by dokładnie widzieć ich ekran i poznać to jak poruszają się po sklepie. Posiadamy również integracje z czatem abyś mógł rozmawiać ze swoimi klientami. Będziesz mógł również korzystać ze współpracy z blogerami oraz influencami. A to tylko część tego wszystkiego co czeka Cię w pilotażu.

Co z wyborem hurtowni?

W pilotażu sam wybierasz hurtownie z którą chcesz współpracować. Otrzymasz od nas wskazówki i w razie potrzeby pomożemy Ci z ostatecznym wyborem. Do dyspozycji masz blisko 100 hurtowni dropshippingowych a liczba ta stale rośnie. Jeśli chcesz aby do TakeDrop została dodana inna hurtownia która działa w tym modelu – dodamy ją za darmo. W ramach pilotażu wybierasz łącznie 5 hurtownie z którymi zaczynasz współpracę.

Czy są jakieś ukryte dodatkowe koszty?

Otrzymujesz od nas wszystko co potrzebne poza domeną (jej koszt to maksymalnie 10 zł na rok). Nie pojawią się dodatkowe opłaty, wszystko jest wliczone w cenę pakietu pilotażowego.

Jakie są opłaty po zakończeniu pilotażu?

Po zakończeniu pilotażu możesz wykupić dalszy dostęp do platformy i wsparcia za 699 brutto na pół roku lub 999 brutto na rok.

Czy posiadacie integracje z Allegro?

Tak, posiadamy integrację z Allegro.

Co ze zwrotami i reklamacjami?

Większość hurtowni przyjmuje zwroty/reklamacje. Szczegóły dotyczące tego ustalisz bezpośrednio z hurtownią. Z naszego doświadczenia – zwroty i reklamacje to naprawdę mały promil wszystkich zamówień, więc nie musisz się o to martwić.

Czy płacę za SSL hosting itp.? Co z reklamą?

Nie, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Hosting i certyfikat SSL wchodzi w skład abonamentu/pilotażu. Nie pobieramy również żadnych prowizji od sprzedaży w Twoim sklepie. Całość przychodu wędruje prosto na Twoje konto. W późniejszym czasie będziesz także potrzebować kwotę ~500 PLN (w zależności od możliwości może być większa, lub mniejsza) na poczet tworzenia kampanii reklamowych. Plan projektu zakłada dalsze opłacanie budżetu reklamowego, z wygenerowanych zysków, więc traktuj te pieniądze jako inwestycję.

Czy integracje z hurtowniami są darmowe?

Sam proces dodawania integracji z hurtownią do sklepu jest darmowy. Jesteśmy też otwarci na kolejne współprace z hurtowniami i możemy zintegrować się praktycznie z każdą, zupełnie za darmo. W celu dodania hurtowni do bazy prześlij wiadomość z kontaktem do hurtowni/plikiem .xml na adres maciej@takedrop.pl

Kiedy zyski ze sprzedaży?

Pierwsze sprzedaże pojawią się już pod koniec pierwszego miesiąca. Większa ilość zamówień i zyski sklep zaczyna generować między 2 a 4 miesiącem działania sklepu.

Ile można dodać hurtowni do sklepu?

Możesz wybrać spośród prawie 100 hurtowni dowolną ilość hurtowni i dodać je do sklepu. Aby zobaczyć listę hurtowni zapraszamy do naszego panelu TakeDrop do zakładki . Jeśli nie masz konta w TakeDrop, to możesz założyć darmowe konto testowe tutaj: https://app2.takedrop.pl/register.

Czy dodanie bramki płatności jest darmowe

Oczywiście, nie pobieramy żadnych opłat za integrację z bramką płatności. Do wyboru masz HotPay (dla osób bez działalności), PayNow, PayU oraz Przelewy24

Poznaj nasz zespół

Tomasz Niedźwiecki

CEO

Mateusz Grabowski

CMO

Adrian Księżarczyk

CTO

Allan Mierzwa

Customer Service Specialist

Maciej Kanczewski

Customer Service Specialist

Ada Jeżewska

Sales Agent

Artur Swoboda

Software Engineer

Mateusz Gazda

Sales Agent

Udział bez ryzyka

14 dni na test narzędzia TakeDrop, bez podpinania karty, zobowiązujących umów czy kruczków – to Ty decydujesz czy chcesz przedłużyć dostęp i na jakich warunkach!