+48 783 502 301 m.grabowski@wpnr.pl
Zaznacz stronę

Start: 12.04.2021 r.

5 x Własny sklep + 30 dni szkolenia Dropshipping

Wiele razy zastanawiałeś/aś się nad założeniem swojego sklepu, ale brakowało Ci wiedzy? Startujemy z specjalnym wydarzeniem, do rocznego dostępu dodajemy pełne szkolenie know how

Zero umów, zero zobowiązań. Sklep od 0,6zł za dzień! 

 

Błyskawiczny start

Załóż sklep we współpracy z polskimi hurtowniami

Pełna automatyzacja

Każdy na początku zastanawia się czy da radę stworzyć sklep lub ile go to będzie kosztowało, jak to będzie działać… U nas otrzymasz gotowy sklep z automatyzacją zamówień i to w cenie wyzwania!

30 dni do sukcesu

Gwarantuję Ci, że jeśli wykonasz wszystkie zadania z wyzwania oraz wdrożysz w życie nasze porady zaczniesz sprzedawać! Możliwe, że na początku będzie trudno, dlatego masz nas, pytaj aby nie popełniać błędów a w 30 dni osiągniesz sukces!

Przygoda!

Co zrobić by wziąć udział w pilotażu?

Krok 1

Wniesienie opłaty

Łączna kwota za udział w projekcie i roczny abonament dla 5 sklepów to 999 brutto. To łączna opłata za cały rok dla 5 sklepów razem z ich przygotowaniem. Cena jest tak niska, ponieważ jest współfinansowana przez hurtownie.

Krok 2

Rozpoczęcie współpracy

W ciągu maksymalnie 14 dni przygotowujemy dla Ciebie 5 sklepów, skonfigurujemy je i dzięki temu otrzymujesz 5 w pełni gotowych do sprzedaży sklepów.

Krok 3

30 zadań do wykonania

Codziennie będziesz otrzymywać zadania i materiały potrzebne do ich wykonania. Niezbędna jest przynajmniej średnia umiejętność pracy z komputerem. 

 12 miesięcy, 5 sklepów + materiały

Narzędzia do wyprawy

Po szkoleniu nasze wsparcie nadal będzie dla Ciebie dostępne, przygotujemy specjalne schematy i wytyczne dzięki którym będziesz mógł płynnie poruszać się po świecie Dropshippingu i być przygotowanym na zmiany rynkowe.

Weź udział w pilotażu

To jedyna taka okazja w 2021 roku

  • materiały szkoleniowe + 30 dni lekcji i zadań których wykonanie gwarantuje sprzedaż
  • 5 w pełni gotowych sklepów internetowych
  • roczny dostęp 999 PLN brutto jednorazowo za 5 w pełni gotowych sklepów internetowych i rok abonamentu.
  • Dedykowany opiekun na czacie, z którego pomocy przez rok możesz korzystać. Projekt jest współfinansowany przez hurtownie – skąd tak niska cena.

 

Dostęp do pierwszych materiałów otrzymasz już od razu aby rozgrzać się przed oficjalnym rozpoczęciem szkolenia!

 

Sprawdź nasze usługi

Prosta platforma z zaawansowanymi możliwościami

Nowoczesny wygląd

W dobie internetowej rewolucji Twoje sklepy muszą wyróżniać się na tle konkurencji. Zadbamy o nowoczesny wygląd ale i również responsywność i ultra szybkie ładowanie.

5 gotowych sklepów

Masz kilka branży? Chcesz rozszerzyć ofertę albo testować różne produkty. Otrzymasz 5 sklepów w pełni gotowych i skonfigurowanych. Zrobimy to wszystko za Ciebie.

Hosting w pakiecie

Twój sklep będzie korzystać z naszych serwerów a nasi administratorzy będą się nim opiekować. Zwiększy to nie tylko komfort użytkownika, ale i bezpieczeństwo.

Hurtownie

Po naszej stronie jest aktualizacja stanów magazynowych i połączenie z hurtownią – pełna automatyzacja procesów związanych z produktami. Nie musisz się martwić czy wszystko działa, ile produktów jest na stanie i czy wybrany wariant jest dostępny.

Zapomnij o porzucaniu koszyków

Profesjonalny wygląd sklepu.

Przygotujemy profesjonalny wygląd sklepu, zapewnimy szybkie działanie a przede wszystkim zaprojektujemy szablon zgodnie z wytycznymi zwiększającymi wygodę użytkownika a co za tym idzie również konwersję!

Sprzedawaj bez magazynu.

Każda hurtownia z którą będziesz współpracował obsługuje dropshipping – zamówienia Twoich klientów zostaną wysłane przez hurtownie. Ty nie potrzebujesz swojego magazynu.

W szkoleniu otrzymasz od nas pełną wiedzę o rozpoczęciu i rozwijaniu biznesu w modelu. Będą to instrukcje w formie modułów wideo jak skonfigurować sklep, jak reklamować produkty i jak zacząć sprzedawać!

Bezcenna wiedza W każdym szkoleniu pokładamy uwagę w zdobycie wiedzy przez kursanta. Otrzymasz moduły wideo oraz porady. Od konfiguracji narzędzi do reklamy i sprzedaży!

Wsparcie Otrzymasz merytoryczne wsparcie prowadzącego, otrzymasz możliwość konsultowania Twoich postępów w sprzedaży oraz sklepie.

Doświadczenie Autorzy sklepów oraz szkoleń to trenerzy z własnymi biznesami na naszej platformie.

TO PRZEZ NAS CAŁE TO ZAMIESZANIE

Poznaj nasz zespół

Mateusz GrabowskiCMO

Tomasz NiedźwieckiCEO

Adrian KsiężarczykCTO

Maciej KanczewskiKey Account Manager

Allan MierzwaCustomer Service Specialist

Porównanie

Jak wygląda to w praktyce?

Zobacz wyniki naszych kursantów

Największe Polskie hurtownie będą z Tobą współpracować​!

Chcemy uruchomić z pięcioma hurtowniami z Polski pilotażowe wdrożenie 100 osób w sprzedaż poprzez sklepy internetowe. My jako TakeDrop dajemy całe zaplecze sklepu oraz know-how.
 
Do tego każdy uczestnik otrzyma 5 gotowych sklepów opartych o hurtownie i abonament na 365 dni w ramach opłaty. Również po naszej stronie będzie 30 dniowa lista zadań, które trzeba wykonać.
 
Gwarantujemy sprzedaż w waszych sklepach po zastosowaniu się do zadań. Wymagany budżet na działania reklamowe to 500 PLN oraz przynajmniej 1h dziennie 5 dni w tygodniu na wykonywanie prac przy rozwoju sklepu.
 
Standardowy koszt realizacji to 6000 PLN brutto, jednak dlatego, że to pilotaż pobierzemy 999 PLN brutto. Nie pojawią się przez rok inne opłaty za sklepy. Projekt jest współfinansowany przez hurtownie stąd tak niska cena za wejście. W przypadku rezygnacji nie nakładamy żadnych kar.
 
Dlaczego 5 sklepów? A gdybyś miał otworzyć franczyzę znanej sieci sklepów to wolałbyś w jednej lokalizacji czy pięciu? I tak samo będzie ze sklepami. 5 sklepów daje dużo większą szansę na sukces, niż kiedy skupisz się tylko na jednym. Pracy nie będzie 5 razy więcej, ponieważ kiedy poznasz schemat rozwoju sklepu, to pójdzie Ci to dużo szybciej i sprawniej.

Co o nas mówią?

Opinie naszych kursantów

Warto poznać wiedze od doświadczonego człowieka, który sam to sprawdził i wie co mówi. Samo mięso. Takie informacje sporo kosztują, albo pieniędzy albo czasu. Usystematyzowana wiedza krok po kroku do zarabiania online.

Na duży plus kontakt z prowadzącym, wsparcie na grupie na Fb, jak i na mailu. Myślę, że warto wydać te pieniądze na samo narzędzie a tutaj dodatkowo otrzymujemy jeszcze pakiet szkoleń.

Idealnie przygotowane narzędzie, wszystko intuicyjne i nie trzeba być super informatykiem żeby ogarniać. Tu liczy się sprzedaż więc nie narzekaj bierz się do roboty. Z ta wiedzą dasz radę. 

Autor szkolenia

Mateusz Grabowski

Jestem Mateusz! Od 10 lat zajmuję się marketingiem oraz szkoleniami IT. Pracowałem na uczelni, prowadziłem kampanie reklamowe największych sklepów internetowych, a obecnie zajmuje się tworzeniem szkoleń, prowadzeniem biznesów w tym w modelach Dropshippingowych. Masz gwarancję, że w tym wyzwaniu znajdziesz praktyczne materiały popartą wiedzą.

Często zadawane pytania

Z jaimi hurtowniami współpracujecie

Są to między innymi PTAK MODA największa hurtownia odzieżowa w Europie, jest również hurtownia gadżetów erotycznych – Eroplace. Do tego hurtownia Ikonka – zabawki dla dzieci. Ecarla – zegarki i odzież i wiele więcej. Lista hurtowni, który chcą brać udział w pilotażu szybko rośnie – będziesz mógł wybrać 5 z którymi zaczniesz współpracę i otrzymasz gotowy sklep.

Co wchodzi w skład kwoty 999 PLN brutto?

Przede wszystkim 5 gotowych sklepów które dla Ciebie przygotujemy w oparciu o Twój wybór. Do tego abonament na rok na utrzymanie tych sklepów – hosting, funkcjonalności, administrator itp. Jest to nasza autorska platforma zbudowana z myślą o wygodzie i automatyzacji. Nie pojawią się inne koszty za dostęp do sklepów. Dlaczego tak tanio? Ponieważ projekt współfinansują hurtownie.

Z czego będziemy korzystać?

TakeDrop to zaawansowa platforma która posiada szereg integracji oraz narzędzi, które wspomagają sprzedaż. Będziesz mógł wystawiać produkty na Allegro, korzystać z sieci afiliacyjnych. Posiadamy liczne integracje z bramkami takimi jak HotPay (bez działalności) PayU, Przelewy24, PayU. Do tego narzędzie do reklam na Facebook, analizy ruchu, powiadomień na sklepie. Będziesz mógł również nagrywać wizyty klientów by dokładnie widzieć ich ekran i poznać to jak poruszają się po sklepie. Posiadamy również integracje z czatem abyś mógł rozmawiać ze swoimi klientami. Będziesz mógł również korzystać ze współpracy z blogerami oraz influencami. A to tylko część tego wszystkiego co czeka Cię w pilotażu.

Czy mogę przetestować czy to dla mnie?

Tak, zdecydowanie. Po rozpoczęciu pilotażu masz 7 dni, by zrezygnować i otrzymać zwrot środków. Zależy nam na Twoim zaangażowaniu i nie chcemy, abyś robił to pod przymusem.

Czy mogę zrezygnonować bez kar?

Tak, jeśli po jakimś czasie nie będziesz chciał dalej rozwijać sklepu nie będziemy nakładać żadnych kar umownych.

Czy mogę liczyć na wsparcie?

Oczywiście, to główne założenie pilotażu. Będziesz otrzymywał od nas lekcje oraz zadania. Do tego masz do dyspozycji pomoc na czacie oraz poprzez e-mail. Twój sukces, to nasz sukces i w tym duchu będziemy rozwijać tą współpracę.

Jaka będzie opłata po roku?

Dla członków pilotażu kolejny rok będzie również w cenie 999 brutto za 5 sklepów. Tak niska cena wynika z faktu współfinansowania projektu przez hurtownie.

Zarezerwuj miejsce 

Sklep za 16.65 zł na miesiąc + szkolenie

999 PLN brutto jednorazowo za 5 w pełni gotowych sklepów internetowych i rok abonamentu. Do tego 30 dni lekcji i zadań, których wykonanie gwarantuje sprzedaż. Dedykowany opiekun na czacie, z którego pomocy przez rok możesz korzystać. Projekt jest współfinansowany przez polskie hurtownie.